herbario.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Darmowa dostawa od 69 zł (ORLEN Paczka)! ❤️

Zamów do 14.00 - wyślemy jeszcze dziś!

Dlaczego Herbario.pl?

Opcje przeglądania

Częścią oferty naszego sklepu internetowego Herbario.pl jest żywność czynnościowa, czyli wyselekcjonowane kultury bakteryjne lub drożdży. Dostępne są w kroplach, płynie, tabletkach oraz proszku, które przyjmuje się doustnie. Probiotyki mają za zadanie wspierać zachowanie prawidłowej flory fizjologicznej w przewodzie pokarmowym, głównie jelitach. Mechanizm ich działania opiera się na stymulowaniu mechanizmów nieswoistej odpowiedzi immunologicznej, w dojrzewaniu bariery jelitowej. Przyjmuje się je także w trakcie lub po zakończeniu terapii antybiotykowej.

Probiotyki

Oferta sklepu z suplementami diety – probiotyki w kroplach

Suplementy w płynie, które dozuje się kroplami, mogą być przyjmowane przez osoby mające problem z połykaniem tabletek. Artykuły dostępne w formie płynnej, które dawkuje się w kroplach, zawierają m.in. żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus lub inne, zależnie od produktu.

Probiotyki w płynie przyjmuje się doustnie, za pomocą załączonego w buteleczce kroplomierza. Dawkowanie jest zależne od zaleceń lekarza czy producenta. Nie należy dodawać kropli płynu do gorących potraw i spożywać razem z nimi, gdyż za wysoka temperatura może zniszczyć żywe kultury bakterii lub droży, które znajdują się w preparacie.

Sklep internetowy Herbario.pl – probiotyk w tabletkach

Nasza oferta obejmuje także suplementy diety w kapsułkach. Są to wyroby głównie firmy Medverita, FroMeds i Progress Labs. Mamy także produkty od Aliness.

Suplementy diety z żywymi kulturami bakterii na jelita, w kapsułkach, są sprzedawane w opakowaniach po:

  • 30,
  • 60,
  • 90
  • lub 120 tabletek.

Każdy probiotyk w kapsułkach z naszej oferty zawiera liofilizowane kultury drożdży lub żywe kultury bakterii, które mogą wspomóc procesach przywracania równowagi mikroflory jelitowej. W zależności od produktu, tabletki zawierają Saccharomyces boulardii czy Bifidobacterium breve lub inne składniki. Kapsułki są wykonane z otoczki z hydroksypropylometylocelulozy bądź z półsyntetycznej hypromelozy lub pullulanu, zależnie od produktu.

Suplementy diety – ogólne informacje

Produkty z naszej oferty nie zastępują zbilansowanej diety. Zaleca się stosowanie ich pod nadzorem lekarza.

Wybrane suplementy nie zawierają składników pochodzenia odzwierzęcego, są wegańskie i wegetariańskie. Niektóre z nich nie zawierają także laktozy ani glutenu.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl