Opinie o Nas

Darmowa dostawa od 29 zł (ORLEN PACZKA)

Zamówienia telefoniczne: 516 869 974

shop@herbario.pl

Gwarancja wysyłki do 14.00

Czopki propolisowe

Czopki propolisowe – skuteczne i naturalne suplementy

Być może nie wiesz, że czopki uchodzą za jedne z najszybciej przyswajalnych form terapeutycznych. Substancje w nich zawarte wchłaniane są od razu do organizmu poprzez ścianki błony śluzowej. W ten sposób leczenie różnych dolegliwości staje się skuteczniejsze niż w przypadku zażywania tabletek, które pokonują długą drogę, zanim trafią do żołądka. Dlatego wykorzystanie czopków to często zalecane rozwiązanie przez lekarzy. Jednak z uwagi na formę podania budzą one pewne uprzedzenia oraz niechęć. W naszym asortymencie oferujemy jednak czopki propolisowe wydawane bez recepty, których działanie przekona każdego.

Pokonaj infekcję dzięki czopkom propolisowym

Staramy się dostarczać naszym klientom sprawdzone suplementy i preparaty, które realnie wpływają na ich zdrowie. Właśnie takie są czopki propolisowe. To globulki, które podaje się doodbytniczo. Są wykorzystywane przy wielu różnych dolegliwościach autoimmunologicznych, a także infekcjach. Mogą być stosowane przy wahaniach nastroju, hemoroidach, podrażnieniu, pieczeniu, świądzie, a także przy problemach grzybiczych itp.

Czopki propolisowe – natychmiastowa pomoc w chorobie

Zadbaliśmy o bogaty wybór czopków propolisowych. Znajdziesz więc u nas preparaty o różnym działaniu. Możesz zdecydować się na czopki z piołunem, wrotyczem pospolitym oraz zwykłe. Przed zakupem sprawdź więc, jak one działają i przy jakich dolegliwościach okażą się bezcenne. Kupując w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty o najlepszym składzie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl